מעדני הכפר

מטבחי חוץ

אם אתם אוהבים לאכול ולא רק על האש אלא ממש לאכול כמו בבית במטבח, אתם חייבים מטבחי חוץ. באמצעות מטבחים אלה תוכלו להכין אוכל טעים ומגוון בלי לחזור למטבח של הבית אלף פעם. המטבח מותאם למקומות מחוץ לבית אין אם זה בגינה, בחצר או במרפסת. הוא כולל משטח הכנה, כיור ותאורה וכן אביזרים נוספים אשר יש צורך בהם בהכנת האוכל.

מהם מטבחי חוץ?

מטבח חוץ הוא מטבח בדומה למטבח הרגיל בבית רק שהוא נמצא מחוץ לבית וניתן לארח איתו אורחים ומשפחה בלי להיכנס ולצאת כמה פעמים. את המטבח אפשר לתכנן בהתאם לצרכים האישיים שלכם. ישנם סוגים שונים של מטבחים, אשר כוללים צורות, סגנונות, גובהים שונים ועוד. מדובר על מטבחים מפוארים ביותר שמוסיפים הרבה חן וכן כיף לעבוד איתם בדומה למטבח רגיל. בנוסף לכך, המראש שלהם מזכיר עד מאוד את המטבח שלכם והאם מתאימים לאירועים מיוחדים, אירוח של המשפחה והחברים או כל דבר שיש צורך באוכל ולא רק בשרים על האש. מעדני הכפר משווקים את מוצרי חברת כרמל דיירקט הכוללים מטבחי חוץ איכותיים ועמידים ביותר.

למי מתאימים מטבחי החוץ?

מטבחי החוץ מתאימים לאנשים שאוהבים לאכול את האוכל שלהם לא רק במנגל או במעשנת בשרים אלא לאכול בבית במטבח בנוחות רבה. אם אתם עושים אירועים משפחתיים, ארוחות חגיגיות עם הרבה אנשים ואירועים פרטיים, מטבחי החוץ יתאימו לכם עד מאוד ויקלו עליכם את התיזוזים השונים ברחבי הבית.

אילו סוגי מטבחי קיימים?

קיימים כמה סוגים של מטבחי גינה בהתאם לצרכי הלקוח. בין סוגי המטבחים השונים אפשר למצוא את המטבחים הבאים:

מטבחים קטנים – מטבחים אלה מגיעים בצורות שונות, זה יכול להיות ארון בודד קטן וצר או מספר ארונות.

מטבחים גדולים – מטבחים גדולים יותר בדומה למטבח בבית. באמצעות מטבחים אלה ניתן לארח כמות גדולה של אנשים בין שזה אירועים משפחתיים, ארוחות חגיגיות, ימי הולדת ועוד.

מטבחים פינתיים – מטבחים אלה מתאימים לרוב למקומות בשטח בין שזה מתחת לפרגולה או ליד קיר חיצוני של הבית. הם עשויים מאלומיניום ועץ וכן כוללים שילובי זכוכית, פלסטיק ועוד.

מה חשוב לשים לב בעת רכישת מטבח חוץ?

בעת רכישת מטבח חוץ חשוב להקפיד על כמה דברים חשובים שהם חלקו בלתי נפרד ממטבח החוץ. הדברים שיש להקפיד הם:

נקודת חשמל – חשוב שהמקום שבו נמצא המטבח יהיה עם נקודת חשמל קרובה שניתן למקם בה את המטבח. באמצעות נקודה זו תוכלו להעביר מאריך ולהתחיל לעבוד בנוחות ובקלות רבה.

מיקום נכון – על המטבח להיות במיקום פתוח לא ליד צמחייה עקב השימוש במנגל או הכיריים שעלולים לגרום לשריפה.

נקודות גז – אם אתם משתמשים הרבה בגריל, אתם חייבים נקודות גז ליד נקודת החשמל כדי שתוכלו להשתמש בגריל.

נקודת מים – אם אתם משתמשים בכיור המטבח רצוי ביותר שיהיה לכם נקודת מים שתוכלו להשתמש בה כדי להתחבר.

עיצוב המטבח – על עיצוב המטבח להתאים לצרכים האישיים שלכם וכן לתנאי השטח שבו הוא ממוקם. לכן חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בטרם הרכישה כדי שיותאם לכם המטבח המתאים ביותר בהתאם לצרכים האישיים שלכם. מעדני הכפר משווקים את מוצרי חברת כרמל דיירקט, וכך תוכלו ליהנות ממגוון מטבחי חוץ במחירים חזקים ועמידים.

אחריות – חשוב לשים לב שיש אחריות ארוכה על המטבח ושהוא מכסה מצבים שונים. חפשו מטבחים שכוללים אחריות ארוכה לאורך שנים, וכך אם קורה משהו יש לכם למי לפנות ואתם לא לבד חסר אונים.

גלילה למעלה