מעדני הכפר

גריל גז

אם אתם חובבי מנגלים ולא יכולים בלי להעביר יום על האש בלי המשפחה, החברים או אפילו סתם להתפנק לכם, אתם חייבים לקנות לכם גריל שפועל על גז. מדובר על גריל ידידותי וקל להפעלה שמתאים לכל המשפחה וניתן לנייד אותו לכל מקום בו אתם רוצים לעשות על האש.

מהו גריל גז?

גריל גז הוא למעשה תחליף למנגל הקלאסי שאיתו מכינים בשר. מדובר על גריל שועבד על גז ושאפשר להכין איתו בשרים ועופות ללא צורך בפחמים. בנוסף לכך הוא קל לניקוי ואין בו הרבה עשן כמו במעשנת כך שהוא האופציה הטובה והנוחה ביותר להכנת בשרים בלקות וביעילות. בנוסף לכך אפשר לקחת אותו למקומות ציבוריים פתוחים וליהנות מבשר טעים, רך וצלוי כמו שאתם אוהבים. במעדני הכפר אשר משווקת את מוצרי חברת כרמל דיירקט, תמצאו מגוון נרחב של גריל גז בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

האם גריל על גז מתאים לכולם?

גריל על גז מתאים לכל חובבי הבשר למיניהם שאוהבים את הבשר שלכם במנגל, אך מתעצלים לנפנף על האש ורוצים נוחות וקלות. וכן לכל מי שאוהב לאכול את הבשר שלו צלוי על עם מעט עשן וללא התעסקות מרובה בעת ההכנה. עם גריל על הגז תוכלו ליהנות מבשר רך, צלוי וטעים שיענה על כל הצרכים שלכם.

מהם הפרמטרים החשובים לבחירת גריל על גז?

כדי לבחור גריל מתאים שיתאים לצרכים האישיים שלכם, אתם חייבים לשים לב לכמה דברים חשובים כדי לבחור את הגריל הטוב ביותר. בין הדברים שאתם צריכים לשים לב, כדאי שתתמקדו על הנושאים הבאים:

המבערים של הגריל – דבר חשוב ביותר בעת רכישת גריל זה המבערים. מאחר שהם משמשים כמנוע של הגריל חשוב שתדעו את סוגי המבערים הקיימים, איזה מבערים עמידים, כמות המבערים הרצויה ועוד. בין סוגי המבערים השונים תמצאו מבערי נירוסטה, מבערים יצוקים, מבערי פח ומבערי אינפרא אדום החזקים ביותר בשוק וטובים לצלייה והשחמה.

BTU של הגריל – מידות החום והאנרגיה של הגריל. יש לדעת את כמות ה – BTU וגודל משטח הצלייה כדי לקבל את החום הנדרש לצליית הבשר.

פיזור החום – חשוב לדעת את פיזור החום על המשטח כדי שהחום יהיה אחיד לאורך הצלייה של הבשר על המשטח. כמו כן, ישנן שתי שיטות לפיזור החום: שיטה אחת היא ברזל יצוק אשר קולט את החום ופולט את החום. שיטה שנייה, שיטת המשולשים אשר קולטת את דפנות החום ומעלה אותה בצורה ישירה למעלה.

החומר של הגריל – חומר הגריל חשוב ביותר כדי שנדע אם הגריל איכותי או פחות איכותי ועמיד. חומרים איכותיים כמו נירוסטה איכותית מבטיחה חיי עמידות לאורך זמן רב ואיכות צלייה טובה יותר.

רשתות הגריל – ישנן שלוש רשתות גריל: רשת יציקת ברזל, רשת יציקת ברזל מנירוסטה ורשת מצופה אמייל. לכן חשוב לבחור את הרשת המתאימה ביותר בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

ניקיון הגריל – שמדובר על גריל המופעל על גז חשוב לבחור גריל שקל לנקות אותו ושאינו מצריך עבודת ניקוי קשה כמו גריל פחם למשל.

אחריות על הגריל – לאחריות על הגריל חשיבות רבה, אם יש בעיה בגריל תמיד אפשר לנצל את תוקף האחריות שלו ולתקן אותו ללא תשלום. לכן חשוב לוודא שהגריל שאתם רוכשים כולל אחריות. במעדני הכפר המשווקת את מוצרי חברת כרמל דיירקט, תמצאו מגוון נרחב של גריל גז עם אחריות תקפה לאורך זמן רב.

כל אחד מהפרמטרים הללו יעזור לכם לקבל הגריל המתאים וטוב ביותר עבורכם.

 

 

 

 

 

 

 

 

גלילה למעלה