מעדני הכפר

אודותינו

מעדני הכפר היא רשת סופרמרקטים מיוחדת ומקצועית. החברה פועלת כשלושים שנים ומשרתת את לקוחות נהריה והסביבה. במעדני הכפר תוכלו למצוא מגוון סוגי בשרים, נקניקים, פירות ים ועוד בפריסה מנהרייה והסביבה הקרובה. המגוון העצום וטרי של המוצרים והמחיר הנגיש הם חלקו מהייחודיות של מעדני הכפר מה שגורם ללא מעט לקוחות להגיע אליה ולערוך את הקניות שלהם.

המוצרים שמציעה מעדני הכפר

במעדני הכפר תמצאו חמש קטגוריות עיקריות של מוצרים:

מוצרי בשר: בשר וואגיו , בלאק אנגוס נברסקה, מבחר אנטריקוטים, אנטריקוטים מישנים ברמה.
סינטות , טיבונים , פקניות
שייטל פלנק סטייק פלדה ועוד.

מוצרי כבש : צלעות טלה, טיבון , שוק , כתף פלדה ועוד.

מוצרי עופות: חלקי עופות, שניצלים, פרגיות, שוקיים ועוד.

מחלקת נקניקים: פסטרמות, סלמי, קבנוס, נקניקי רו, ברז'אולה, סרוולד, פרושוטו ועוד נקניקים איכותיים ויוקרתיים המתאימים לאירוח.

פירות ים: שרימפסים, קלמרי, חסילונים, דיונונים, סרטנים, צלופחים, סקאלופ ועוד. בנוס לכך אפשר למצוא מגוון דגים קפואים מהתוצרת הטובה ביותר בעולם.

מחלקת רטבים – במחלקת זאת ימצא מגוון נרחב ועשיר של רטבים מכל הסוגים כולל רטבים מיובאים מחו"ל.

צוריסוסים קבבים המבורגרים
מיוחדים תוצרת מעדני הכפר.

ייחודיות מעדני הכפר

הבשר מגיע בשלמותו ופירוקו נעשה במקום על ידי קצבים מנוסים ובעלי ניסיון תוך כדי שמירה והקפדה על ניקיון מופתי של המקום. בנוסף לכך, כל מוצרים במקום הם מוצרים טריים ועומדים בתקנים המחמירים ביותר ובהתאם לנהלים והתקנות. המחירים במעדני הכפר, הם מחירים שווים לכל כיס כך שאפשר לעמוד בהם בלי להכביד על התקציב האישי שלכם. במקום ימצא שירות אדיב אשר עוזר ומייעץ בכל בעיה בה אתם נתקלים במהלך הקנייה.

חזון מעדני הכפר

חזון מעדני הכפר הוא להיות הסופר המוביל והמשתלם באיזור נהריה והסביבה. הודות לשירות האדיבה, איכות המוצרים הטריים, פירוק המוצרים שנעשה במקום והמחירים הסופר משתלמים הופכים את מעדני הכפר לאחת מסופרים המשתלמים ביותר לערוך קניות.

נשמח לראותכם בסניף מעדני הכפר ובאתר!

גלילה למעלה